AG VE OG SİSTEMLERİ

Trafo binalarının dizaynı, modüler kapalı hücrelerle küçük boyutlarda trafo tesisleri, dahili ve harici tip modüler hücre sistemleri projelendirme ve tesis çalışmalarını yürütmekteyiz.

ANA DAĞITIM VE KOMPANZASYON PANOLARI

Dünyada ve özellikle Türkiye’de, enerji açığı (özellikle elektrik enerjisi); hızla gelişen teknoloji ile birlikte gün geçtikçe artış kaydetmektedir.

ELEKTRİK SİSTEMLERİ PROJELENDİRME

Elektrik proje departmanımız da görevli, konusunda tecrübeli ve uzman mühendis ve tekniker kadromuz ile profesyonel, çağın teknolojisine, idari ve teknik şartnamelere, ilgili yasa ve yönetmeliklere uygun projeler üretiyoruz.

ELEKTRİK VE MEKANİK PROJE ÇALIŞMALARI

Enerji kalitesinin sağlanması için AG Kompanzasyon Projelerinin hazırlanması ve Uygulaması

ENERJİ NAKİL HATLARI

Çağımızın ve teknolojinin vazgeçilmezi olan elektrik enerjisi, elektrik santrallerinde üretilerek genellikle yüksek gerilim (154kV ve 380 kV) mertebesinde enerji iletim hatları ile taşınır ve güç transformatörü merkezlerine ulaşır.

GÜNEŞ ENERJİSİ PROJE VE UYGULAMA

Güneş enerjisi proje ve uygulamaları üzerine hizmet veren firmamız, profesyonel ekiplerle beraber en iyi çözüm önerilerine kavuşmanızı sağlamaktadır.

HABERLEŞME SİSTEMLERİ

Deneyimli teknik kadrosu ile Telekomünikasyon dalında da hizmet veren Ruber Enerji, gelişen teknoloji ile birlikte yeniden yapılanmakta ve bu yapılanmayı müşterilerimize kaliteli hizmet olarak sunmanın mutluluğunu yaşamaktadır.

KESİNTİSİZ ENERJİ ÇÖZÜMLERİ

İhtiyaca ve isteğe göre özelleştirilmiş çözümler sunmakta rakipsiz olan Ruber Enerji, Ar-Ge ve Proje Departmanının ortaklaşa çalışmaları sonucunda birçok özel projede benzersiz çözümler yaratmıştır.

NETWORK SİSTEMLERİ

Ruber Enerji, bilgi teknolojilerinin ve şirket kaynaklarına ulaşılabilirliğinin önemini çok iyi bilir. Uyguladığı projelerle de bunu müşterilerine en iyi şekilde yansıtır.

RÜZGAR ENERJİSİ PROJE VE UYGULAMA

Rüzgar enerjisi hem Türkiye’de, hem de Dünya’da artan bir önem sahiptir. Daha ucuz maliyetli olması ve yenilenebilir özelliği, bunda büyük etmen sahibidir.

SAHADA EXPERTİZ YAPILMASI

Yeni kurulacak tesisler veya mevcut tesiste açılması planlanan yeni üretim alanları için saha çalışması yapılması ergonomik bir yapının oluşturulması yönünde